Chcete mít někoho nablízku s kým můžete sdílet své pocity? 

Pomůže Vám když si s někým utřídíte své myšlenky? 

Toužíte mít podporu, pochopení a ocenění při dělání změn a rozhodnutí? 

Záleží Vám na vzdělání a kompetentnosti?

Máte chuť na nové zážitky? Chcete prožívat život naplno? 

POJĎTE NA SOBĚ PRACOVAT ráda vás kouskem vaší cesty provedu, tak abyste dál mohli pokračovat sami s lehkostí, důvěrou, odhodláním, ve zdraví a lásce... 

Poradenství: osobní, 

Troufám si říct, že každá práce s lidmi obsahuje značnou dávku poradenství. Konzultovat spolu můžeme vše kolem výchovy a vzdělávání dětí, vztahových problémů, sociálně-právních a psychických potíží. Není vždy důležité jen najít řešení, ale rozkrýt co je zatím a objevit co nám daná situace či “problém” chtějí sdělit. Každé utrpení v našem životě má nějaký smysl a je důležité na něj nezůstávat sám. 

Vzdělávací a sebe-rozvojové aktivity 

Mám ráda tyto aktivity jak z pozice účastníka, tak lektora. Vždy dokáží obohatit všechny zúčastněné a přitom si každý může odnést něco jiného. Od přednáškové činnosti jsem se dostala k zážitkové práci s lidmi. Z přednášek se spíše snažím udělat besedu, protože dialog vnímám jako více obohacující pro všechny zúčastněné. Ráda dělám podpůrné skupiny, workshopy a meditační kruhy. Naplňuje mě, když vidím, že lidé odchází s pozitivní energií, chutí do života, inspirací.  

Terapie hrou a Filiální terapie 

Terapii hrou dělám přímo s dětmi, které prostřednictvím hry mohou vyjádřit své problémy, pocity a odžít si a zpracovat každodenní starosti. Rodiče učím vhodné intervence a způsoby jak pracovat s dětmi v rámci hravých půlhodinek doma, čemuž se říká Filiální terapie. Toto je moje srdcová záležitost.  

Ženské meditace Mohendžodáro

Vyzkoušela jsem a dlouhodobě praktikovala už mnohé meditace a objevila jsem ty, které cítím jako nejpřínosnější pro práci s mými klienty - ženské meditace Mohendžodáro jsou aktivní meditace vhodné pro ženu. Tantrická jóga pracuje s pojmy Vnitřní muž, Vnitřní žena, Vnitřní dítě, tyto pojmy zobrazují psychické síly člověka. Soudobá žena  vlivem západní civilizace často ztrácí své ženské vlastností a přebírá mužské role. Tantrická jóga popisuje tento stav jako oslabení Vnitřní ženy. Ženské meditační techniky Mohendžodáro podporují sílu Vnitřní ženy. V ženských meditacích Mohendžodáro se žena  ponořuje do meditace laskavou formou.

Supervize 

Veškerou svoji práci v sociálních službách jsem vykonávala pod supervizí. Jednoho dne jsem se rozhodla, že si udělám výcvik v supervizi a tak se i stalo. Věnuji se supervizi v pomáhajících profesích, takže se na mě mohou obrátit sociální pracovníci, pečovatelé, psychologové, vychovatelé a pedagogové a nemusíte se vůbec bát, protože supervize není o kontrolování a hodnocení, ale spočívá v provázení, sdílení a vhodného nasměrování dalších postupů práce, ale také se na supervizi můžeme zaměřit na týmové problémy. Poskytuji laskavou supervizi, protože jen v důvěře a bezpečí můžeme otevřít náročná témata a pracovat na nich.    

Krizová intervence 

Určitě už jste se někdy ocitli v krizi a možná už máte zkušenosti, že každá krize má svůj pozitivní aspekt, ačkoli jsou krize těžkou životní zkouškou. Zajisté si v takové těžké situaci zasloužíte mít někoho, kdo vám pomůže, aby Vám krize nepodlomila kolena, ale naopak Vás hnala mílovými kroky kupředu

SCHÜSSLEROVY soli

My lidé jsme komplexní bytosti, u nichž je zapotřebí pečovat o všechny složky - psychologickou, fyzickou, sociální i spirituální. Hledala jsem šetrnou a účinnou cestu jak u dospělých i dětí opečovat fyzické neduhy a podpořit zároveň i psychické zdraví skrze výživu. Obnovovat každou naši buňku a tak i naše celé tělo je možné díky vyrovnání deficitu anorganických solí. Více o této možnosti se můžete dočíst tady.  

Práce se stíny 

Poznat své strachy, mylná přesvědčení, neodpuštění a následně je transformovat je cesta k plnému bytí v lásce a štěstí. Sama jsem si touto cestou prošla a považuji ji za neskutečně mocnou a kouzelnou. Pokud se na tuto cestu cítíte, tak vás po ni ráda provedu na osobním setkání. V případě, že toužíte zažít skupinovou práci - Jak růst na svých stínech, tak vřele doporučuji Katy Sachari Juřenčákovou. 

Projekty 

Už několik let funguje můj projekt Laskavé rodičovství. Cílem tohoto projektu je vzdělávat a podporovat rodiče v jejich kompetencích a to prostřednictvím seminářů a publikační činnosti na webu a díky osobním konzultacím.   

Velká věc je pro mě otevření Ostrova pro rodinu. Po mě to je jako mít další dítě, se všemi radostmi, starostmi, nadšením, láskou a péčí. Těším se až se spolu na Ostrově potkáme třeba na nějakém kurzu či při individuální konzultaci.. Na fotkách níže vidíte v jakých kouzelných prostorách vás ráda přivítám 🙂 

Pokud chcete znám filozofii a hodnoty, na kterých Ostrov pro rodinu stavíme, tak se začtěte do článku zde